Sportas

Mes tikime, kad judėjimas yra svarbus žmogaus raidos veiksnys, kuris skatina viso organizmo vystymąsi. Judesių lavinimas neatsiejamas nuo vaikų protinio ugdymo. Sporto pamokėlių tikslas – žaismingai treniruoti visas raumenų grupes, atsižvelgus į vaikų amžių. Vaikai sportuoja kiekvieną dieną tiek su grupės mokytojoms, tiek su judesio mokytoja. Svarbiausia, kad ši pamoka visada suteikia pačias geriausias emocijas.

Užsiėmimuose naudojamos įvairios sporto priemonės: lazdos, lankai, gumos, masažiniai kamuoliai, kaladėlės ir kt. Nuo 1992 m. „Strazdanėlėse“ vaikų mankštai naudojami gimnastikos kamuoliai „Gymnic“. 

Sporto pamokų metu vaikai skatinami sutelkti ir išlaikyti dėmesį, turi galimybę dirbti komandoje, mokosi palaukti savo eilės ar padėti draugui, ugdomas drausmės ir tvarkos supratimas – po judrių žaidimų vaikai mielai sutinka padėti susitvarkyti priemones ar pasiruošti kitai rungčiai. Kiekviena užduotis turi ne tik lavinti vaiko fizinius gebėjimus, bet ir skatinti mąstyti, pažinti aplink esančius daiktus, jų savybes, nustatyti erdvinius ryšius, laiko trukmę, atstumą iš akies. Išmokę geriau pajusti savo kūną, vaikai įgauna didesnę galimybę jį kontroliuoti, atpalaiduoti ir pasiruošti sudėtingesnei veiklai.

Ugdymo veiklos

Rodyti: