Mūsų muzikos mokyklos mokiniai auga pažindami muzikos filosofiją, mokymosi kokybę ir asmeninį augimą.
Pedagogai – kantrūs, siekiantys įkvėpti vaikus, maloniai bendraujantys savo dalyko entuziastai ir profesionalai. Drauge su vaiku kuriame siekiamus tikslus, kad motyvacija muzikuoti išliktų, o noras tobulėti augtų.

Plačiau

VŠĮ  „Vaikas ir muzika“ organizuoja konferencijas, seminarus, mokymus pedagogams. Vyksta tiek specializuoti mokymai muzikos mokytojams, meninio ugdymo specialistams, tiek mokymai ikimokyklinio ir priešmokyklini ugdymo mokytojams, pradinių klasių mokytojoms, logopedams, mokytojų padėjėjams ir kt. Mokymuose gausu praktinių žinių ir patarimų, padėsiančių ugdymo specialistams naujai pažvelgti į vaiko ir meno sąveiką, paskatinančių mokomosios medžiagos plėtrą, atsižvelgiant į kultūrinį tapatumą.

Plačiau

Kiekvienais metais festivalis „Fotissimo“ vyksta vis kitoje Vilniaus vietoje: „Litexpo“ parodų rūmuose, istorinėje Domus Marija salėje, koncertų salėje „White piano hall“, Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios erdvėje.

Plačiau

Konkursas „Muzika nesibaigia“

Muzikos mokyklos „Vaikas ir muzika“ komanda ilgą laiką svajojo surengti pianistų konkursą. 2021 metų rudenį buvome susidėlioję konkurso koncepciją, nuostatus, privalomus konkurse atlikti kūrinius, tačiau 2022 metų vasarį prasidėjęs karas Ukrainoje viską pakeitė, net konkurso pavadinimą.

Plačiau

D.U.K

Nuo kelerių metų jūs priimate mokytis muzikos?

Pačius mažiausius, bendradarbiaudami su ankstyvojo ugdymo mokyklėle „Strazdanėlės“, kviečiame muzikuoti nuo kūdikystės. Vaikams nuo 5 m. siūlome grupines muzikinio rašto ir individualias instrumento pamokas. Muzika neturi amžiaus apribojimų, tad organizuojame pamokas ir suaugusiems.

Ar mokote suaugusius?

Muzikos mokykloje „Vaikas ir muzika“ vyksta individualios instrumento pamokos ne tik vaikams, paaugliams, čia gali muzikuoti ir suaugę.

Lietuvos ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo mokytojams, meno mokytojams organizuojame seminarus, praktikumus, tarptautines konferencijas.

Ar yra stojamieji egzaminai į muzikos mokyklą?

Mūsų mokykloje nėra stojamųjų egzaminų.

Kiekvienas vaikas turi teisę mokytis muzikos, pažinti muzikos kalbą, kiekvienas vaikas gali mokytis muzikos.

Kiek individualių instrumento pamokų rekomenduojate per savaitę?

Muzikos mokykloje turime įvairių programų ir pasiūlymų, bet ilgametė patirtis rodo, kad instrumento pažinimui, grojimo džiaugsmo pojūčiui patirti geriausia susitikti su mokytoja du kartus per savaitę.

Ar muzikos mokyklą lankantys vaikai gauna baigimo pažymėjimus?

Vaikai, lankantys muzikos mokyklą „Vaikas ir muzika“, kiekvienais metais gauna mokslo metų baigimo diplomą. Su mokykla, pamokomis ir  mokytojais muzika nesibaigia, mokytis muzikos galima visa gyvenimą. Mes neribojame amžiaus, neribojame, kada pradėti muzikuoti, kada pabaigti lankyti muzikos pamokas. Kviečiame groti ne tik moksleivius, bet ir studentus, ir brandžius asmenis.

Ar rengiate koncertus, ar būtina juose dalyvauti?

Koncertuojame du – tris kartus metuose. Pradžiuginame savo artimuosius, draugus kalėdiniu laikotarpiu ir vasaros pradžioje. Dalyvaujame įvairiuose muzikiniuose projektuose.

Norintys gali dalyvauti konkursuose. Manome, kad koncertas yra svarbi ugdymo proceso dalis. Pradedantiesiems muzikams rengiame šeimyninius, mažyčius koncertus, sukuriame tokią erdvę, kurioje jaunieji muzikai nepatirtų scenos baimės, jaudulio.

Ar primate vaikus visus metus mokytis muzikos?

Priėmimas į muzikos mokyklą, naujo tvarkaraščio tvirtinimas vyksta iki rugsėjo 5 d. Tai geriausia norą muzikuoti išreikšti birželio mėnesį arba rugpjūčio pabaigoje.

Jei turime vietų, tai norinčius groti priimame ir mokslo metų eigoje.

Kiek kartų metuose organizuojate mokymus mokytojams?

VŠĮ „Vaikas ir muzika“ mokymus mokytojams rengia bent 1 – 2  kartus per metus. Paprastai mokymai vyksta rudenį ir pavasarį.

Ar mokymuose mokytojams išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai?

Taip, visi mūsų mokymai yra patvirtinami Panevėžio švietimo centre ir išduodami kvalifikaciniai pažymėjimai/pažymos.

Ar vedate mokymus kitose įstaigose?

Taip, galime surengti pageidaujamus mokymus bet kurioje Lietuvos vietoje.

Ar VŠĮ „Vaikas ir muzika“ mokymai skirti tik muzikos mokytojams?

Mūsų rengiami mokymai skirti ne tik muzikos mokytojams. Mokymai skirti ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojams, universiteto dėstytojams, studentams, ugdymo įstaigų administracijos darbuotojams.

Tinklaraštis

Strazdanėlių stovykla

„Strazdanėlių” stovykla jau artėja!! Liepos 16 – 21 d. kviečiame jungtis prie mūsų, tuos kurie išsiilgę poilsio miške, kūrybos, išskirtinių pramogų. Skambinkite Sonatai +37061643423, teiraukitės,…

Vienaragio mįslė

„Strazdanėlių” darželyje vaikai patiria įvairias meno formas – muziką, dailę, literatūrą, teatrą, architektūrą, šokį. Menas praturtina mūsų visų gyvenimą, nesvarbu, ar patys kuriame meną, ar…

Reggio Emilia Ugdymo Filosofija: Tai Kas Mus Įkvepia

Ikimokyklinio ugdymo filosofija Reggio Emilia susiformavo pokario metais Italijoje. Šiaurės Italijos miestelio ir provincijos pavadinimas padovanojo vardą, o vietos bendruomenė, dar iki karo supratusi, jog ankstyvasis vaikų…

Kontaktai

VŠĮ „Vaikas ir muzika“

+37061643421

vaikasirmuzika@gmail.com

M. Marcinkevičiaus g. 118-1, Vilnius

Žiūrėti žemėlapyje

Įmonės kodas 302010551

Bankas Swedbank AB

Atsiskaitomoji sąskaita:

LT867300010111464215

    Parašykite mums

    Update cookies preferences