Festivalis „Fortissimo“

Kviečiame į VI-ojo jaunųjų atlikėjų festivalio „Fortissimo“dalyvių koncertą

Kiekvienais metais festivalis „Fotissimo“ vyksta vis kitoje Vilniaus erdvėje. Šiemet renginys vyks Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30, Vilnius). Tai nuostabi sostinės koncertų salė, kurioje skamba įvairi muzika, kurioje koncertuoja pasaulyje žinomi atlikėjai.

Šv. Kotrynos bažnyčia yra pirmoji šalies nepriklausomybės laikotarpiu kompleksiškai restauruota Vilniaus bažnyčia, jau tapusi Vilniaus miesto simboliu. Bažnyčia stovi sostinės Senamiestyje. Tai vėlyvojo baroko bažnyčia, pastatyta 1625–1743 m. Ji yra dalis buvusio Benediktinių vienuolyno ansamblio. Bažnyčios siluetas gerai matomas iš įvairių Senamiesčio vietų. Antrojo pasaulinio karo metu bažnyčia stipriai nukentėjo, išvogta daug meno kūrinių. 2006 m. gegužės 27 d. restauruota Šv. Kotrynos bažnyčia atvėrė duris lankytojams.

Atkreipkime dėmesį, kad ši koncerto salė įpareigoja džiaugtis gyvu garsu. Gyvo garso kokybę užtikrins garso režisierius, vaikų muzikos kūrėjas Petras Kričena.

Festivalyje dalyvauti kviečiami vaikai, paaugliai, suaugusieji, solo ar ansamblyje dainuojantys ir grojantys įvairiais instrumentais. Kiekvienam atlikėjui skiriama iki 3 min. laiko, per kurį atliekamas vienas ar daugiau kūrinių.

Registracija baigta.

Festivalis „Fortissimo“ skirstomas į atskiras koncertines dalis. Dalyvius, mokytojus, lydinčius tėvelius kviečiame išklausyti ne tik savo vaiko pasirodymo, bet ir išgirsti kitus atlikėjus, pabendrauti, pasidžiaugti, plojimais palaikyti vienas kitą. Kiekvienos koncertinės dalies pabaigoje atlikėjų laukia dovanos.

„Fortissimo“ festivalyje dalyvauti kviečiami visi – vaikai, paaugliai, suaugusieji, grojantys įvairiais muzikos instrumentais arba dainuojantys, solo ar ansamblyje. Kiekvienam atlikėjui skiriama iki 3 min. laiko, per kurį atliekamas vienas ar daugiau kūrinių. Visi dalyviai bei jų mokytojai apdovanojami specialiais festivalio dalyvio diplomais ir prizais.

Įėjimas į koncertus nemokamas.

Festivalio istorija:

  • 2016 m. lapkričio 27 d. Lietuvos ir kongresų centro „Litexpo“ Parodos „Vaikų šalis“ scena.
  • 2017 m. lapkričio 25 d. Lietuvos ir kongresų centro „Litexpo“ Parodos „Vaikų šalis“ scena.
  • 2018 m. gruodžio 1 d. Viešbučio „Domus Marija“ Didžioji salė.
  • 2019 m. gruodžio 8 d. „White piano hall“ koncertų salė.
  • 2022 m. gruodžio 10 d. Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios patalpose.

Kontaktai

VŠĮ „Vaikas ir muzika“

+37061643421

[email protected]

M. Marcinkevičiaus g. 118-1, Vilnius

Žiūrėti žemėlapyje

Įmonės kodas 302010551

Bankas Swedbank AB

Atsiskaitomoji sąskaita:

LT867300010111464215