Joga

Joga vaikams – tai smagi, žaisminga, nekonkurencinga, patraukli fizinė veikla vaikams, kuri geriną laikyseną, stipriną raumenis, lavina lankstumą, ištvermę, moko atsipalaiduoti, taisyklingai kvėpuoti, giliau pajausti save, savo kūną, ugdyti empatijos jausmą, ugdomas vaiko sąmoningumas ir emocinis intelektas. 

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad joga gerina kūno funkcijų darbą. Pusiausvyra, sukurta nervų bei endokrininėse sistemose, tiesiogiai įtakoja visas kitas kūno sistemas bei organus. Jogos praktikavimas yra sveikas įprotis, gerinantis kvėpavimą, saugantis nuo kai kurių tipinių nugaros skausmų, palaikantis subalansuotą medžiagų apykaitą, suteikiantis lankstumo, judėjimo ir lengvumo pojūtį. Joga padeda disciplinuoti protą, gerina koncentraciją ir suteikia atsipalaidavimo būseną. 

Jogos pamokėlėse, kurios yra darželio ugdymo dalis, persipina skirtingų jogos mokyklų elementai. Jogos mokytoja turi 20 metų patirtį, mokėsi jogos JAV, Pabaltijyje ir Indijoje. Turinti Hatha ir Vini jogos sertifikatus iš mokymų JAV ir Iyengar jogos sertifikatą, kurį įgijo mokydamasi su geriausiais jogos mokytojais Europoje ir Indijoje. 

Ugdymo veiklos

Rodyti: