Rinkinys „Patrauklus folkloras“

Rinkinį sudaro muzikinė-edukacinė knyga „Čiulba ulba ūbauja“, kurioje rasite istoriją apie paukščių puotą, pažintinius pasakojimus apie šarką, gegutę žvirblį, lakštingalą ir kitus Lietuvos paukščius.

PIRKTI

Rinkinį sudaro muzikinė-edukacinė knyga „Čiulba ulba ūbauja“, kurioje rasite istoriją apie paukščių puotą, pažintinius pasakojimus apie šarką, gegutę žvirblį, lakštingalą ir kitus Lietuvos paukščius. Taip pat rasite pasiūlymų, kaip žaisti su vaikais namie paukštelių tema. Yra dainelių natos ir žodžiai, o jei patys dainuoti nemokate galima klausyti CD arba nuskenuoti QR kodą. Jis nuves į muzikinį pasakos variantą: profesionalių muzikantų įgrota muzika, vaikų ir suaugusiųjų atliekamos dainelės, skaičiuotės, skanduotės ir Veronikos Povilionienės papasakota pasaka.

Antras rinkinių pasiūlymas yra legendinis mūsų CD „Vištytė ir gaidelis“. Beje, jame yra QR kodas, tad galima muzikinės pasakos klausytis bet kur, tiesiog reikia jį nuskenuoti.

Tai dainelės iš lietuvių vaikų folkloro aukso fondo. Tinka kaip dovana besilaukiančiai mamytei, tinka patiems mažiausiems nuo 3 mėnesių klausyti. Muzikos garsas, tembrai parinkti specialiai taip, kad neišgąsdintų mažylio, kad pažintų kuo daugiau skambesio. O vyresnieji tikrai labai linksmai ir noriai traukia pasakoje skambančias daineles, ploja katutes ir skanduoja skaičiuotes. Kompakto dėklas yra iš perdirbto popieriaus. Sumaketuotas taip, kad galima pastatyti pasakų namelį ir žaisti teatrą.

Leidinių katalogas

Rodyti:

Muzikinė pasaka „Čiulba ulba ūbauja“ + CD
Muzikinė pasaka „Jaučio trobelė“ + CD
Pažintinė spalvinimo knygelė „Mes mylim muziką“
Muzikinių-teatrinių žaidimų knyga „Mano lagaminas”+ CD
„Mano batai buvo du“ CD + stalo žaidimas
„Linksmasis traukinukas“ CD + spalvų ir skaičių žaidimas
„Vištytė ir gaidelis“ CD+dainų žodžiai
„Dangus griūva“ CD + filmukas + mini teatras
Mokomoji spalvinimo knygelė „Pavasaris“
Mokomoji spalvinimo knygelė „Vasara“
Mokomoji spalvinimo knygelė „Ruduo“
Mokomoji spalvinimo knygelė „Žiema“