Muzikinė pasaka „Jaučio trobelė“ + CD

Muzikinė pasaka „Jaučio trobelė“ Knyga skirta kūdikiams ir vaikams iki dvylikos metų. Kūdikiams rekomenduojame klausyti, vaikams – pasaką sekti, žaisti ir dainuoti, skaityti, tyrinėti, pažinti senuosius lietuvių amatus ir muzikuoti.

PIRKTI

Muzikinė pasaka pagal lietuvių tautosaką „Jaučio trobelė“ – tai ketvirtasis ciklo „Žaiskime pasaką“ leidinys.

Pirmoje knygos dalyje rasite dailininkių iliustruotą lietuvių liaudies pasaka apie jautuką-kalvį ir jo namo statybas, bei nuotykius su miško žvėrimis. Antroje dalyje – Lietuvoje gyvavusių amatų trumpus aprašymus, amatus iliustruojančias nuotraukas, pasakojimus, dainelių natas.

Kartu su knyga parduodama kompaktinė plokštelė (CD). Čia įrašyta folkloro atlikėjos Veronikos Povilionienės sekama pasaka. Pasakojimą ir dainas papildo įvairiais instrumentais ir balsais atliekami muzikiniai intarpai su vaikų folkloru, žaidimais, smulkiąja tautosaka ir originalia šiuolaikinių kompozitorių kūryba. Taip pat ten rasite dainelių fonogramas!

Mes, suaugusieji, ne visada turime laiko ir žinių prasmingai žaisti ir būti su vaikais. Ciklas “Žaiskime pasaką” padeda tėveliams prisiminti vaikystės pasakas, daineles, atveria nežinomus ir pamirštus istorijos puslapius ir suburia šeimas bendrai veiklai.

Leidinių katalogas

Rodyti:

Muzikinė pasaka „Čiulba ulba ūbauja“ + CD
Pažintinė spalvinimo knygelė „Mes mylim muziką“
Muzikinių-teatrinių žaidimų knyga „Mano lagaminas”+ CD
„Mano batai buvo du“ CD + stalo žaidimas
„Linksmasis traukinukas“ CD + spalvų ir skaičių žaidimas
„Vištytė ir gaidelis“ CD+dainų žodžiai
„Dangus griūva“ CD + filmukas + mini teatras
Mokomoji spalvinimo knygelė „Pavasaris“
Mokomoji spalvinimo knygelė „Vasara“
Mokomoji spalvinimo knygelė „Ruduo“
Mokomoji spalvinimo knygelė „Žiema“
Batuotas katinas