Strazdanėlių stovykla

„Strazdanėlių” stovykla jau artėja!! Liepos 16 – 21 d. kviečiame jungtis prie mūsų, tuos kurie išsiilgę poilsio miške, kūrybos, išskirtinių pramogų. Skambinkite Sonatai +37061643423, teiraukitės, rašykite [email protected]

Stovykloje semsimės įkvėpimo, sveikatos ir žinių Labanore, įkvėpti girios garsų, kursime muziką, poeziją, istorijas, meną, pažinsime Labanoro girią, Molėtų kraštą, bendrausime su šio krašto įdomiais žmonėmis.

Eisime į Labanorą ieškoti Vilniaus siaubūno. Patirsime ir patys būsime dalimi legendos apie Siaubūną baziliską.

Nepamiršome ir tradicinės strazdanėliškos programos: bendrų šokių-mankštų, kūrybinių veiklų ir dirbtuvių grupėse su mokytojais profesionalais. Laukia ir apsilankymas aukštaitiškoje pirtelėje. O kaip gi be pabaigos renginio – niekaip! – tad jis irgi bus. Muzikos, meno, padavimų ir poezijos užsiėmimai, dirbtuvės vyks su Sonata, Beatriče, Indre ir Petru.Tai „Strazdanėlių“ mokytojai, kurie nuolat tobulinasi ir mokosi Italijoje „Reggio Children” centre. Tai mokytojai, kurie tiki, kad vaikai kalba šimtu saviraiškos kalbų, tereikia padėti jiems atrasti. Taigi, drauge per šimtą skirtingų kalbų kursime istorijas ir muziką, paveikslus, vasaros įspūdžius. Šiemet ir vėl į kolekciją visi pasigaminsime po muzikos instrumentą. Maitinimas, kaip visada, gaminamas mūsų šeimininkės 3 kartus + užkandžiai.
Stovykloje yra kelios amžiaus grupės atostogautojų: kūdikėliai ir vaikai iki 7 metų su tėveliais, 8 – 12 m. vaikai, 12 – 16 m. paaugliai.
Labai laukiame su „Strazdanėlėmis” augusių vaikų!